Kim jesteśmy?

Tutaj możesz obejrzeć nasze video przywitalne 🙂

Obie jesteśmy doświadczonymi właścicielkami szkół językowych, działającym w branży edukacyjnej od wielu lat – droga zawodowa Pauliny prowadziła od osoby zarządzającej do lektora, a Izy wręcz przeciwnie – od nauczyciela do właściciela – to dało nam pogląd na to, jak to wygląda w obu przypadkach i pozwala uzupełniać wzajemnie nasze doświadczenia.

Wspólnie stworzyłyśmy i rozwijamy projekt BusinesSteps – Twoje kroki do sukcesu!, w ramach którego oferujemy wsparcie biznesowe dla osób pragnących założyć i rozwijać własną szkołę.

Stworzyłyśmy także prężnie działającą grupę na Facebooku, którą administrujemy i do której serdecznie zapraszamy zarówno nauczycieli myślących dopiero o założeniu własnej firmy, jak i właścicieli szkół językowych, pragnących dzielić się swym doświadczeniem i wiedzą, oraz wymieniać poglądy z osobami z branży.

Co możemy Ci dać?

Specjalnie dla naszej branży przygotowałyśmy komplet szkoleń online, które w sposób bardzo praktyczny pokazują, jak radzić sobie z typowymi problemami, z jakimi spotyka się każdy właściciel szkoły językowej. Przekazujemy w nich wiedzę, którą zdobyłyśmy w trakcie wielu lat prowadzenia własnych szkół, przemyślaną i zweryfikowaną w praktyce.

Znamy Wasze problemy od podszewki, mamy na nie gotowe rozwiązania i narzędzia, dzięki którym uniknięcie błądzenia po omacku.

Gdzie możesz nas znaleźć?

Moja szkoła językowa – biznesowe wsparcie dla właścicieli – oto grupa wsparcia na FB, gdzie znajdziesz pomoc i poradę osób doświadczonych w branży

BusinesSteps -warsztaty biznesowe dla branży edukacyjnej – oto fanpage na FB, gdzie znajdziesz inforamcje o nowościach

A tutaj możesz kupić wybrane przez Ciebie szkolenie. Zanim kupisz, przeczytaj regulamin.

Zapraszamy!

Iza i Paulina

Ps. Chcesz wiedzieć, jakie opinie wystawiają nam uczestnicy szkoleń? Poczytaj! Napisz nam, jakie są Twoje wrażenia, każda uwaga jest dla nas bardzo cenna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *