8 stycznia 2018

O nas

Tutaj możesz obejrzeć nasze video przywitalne 🙂

Obie jesteśmy doświadczonymi właścicielkami szkół językowych, działającym w branży edukacyjnej od wielu lat – droga zawodowa Pauliny prowadziła od osoby zarządzającej do lektora, a Izy wręcz przeciwnie – od nauczyciela do właściciela – to dało nam pogląd na to, jak to wygląda w obu przypadkach i pozwala uzupełniać wzajemnie nasze doświadczenia.

Wspólnie stworzyłyśmy i rozwijamy projekt BusinesSteps – Twoje kroki do sukcesu!, w ramach którego oferujemy wsparcie biznesowe dla osób pragnących założyć i rozwijać własną szkołę.

Stworzyłyśmy także prężnie działającą grupę na Facebooku, którą administrujemy i do której serdecznie zapraszamy zarówno nauczycieli myślących dopiero o założeniu własnej firmy, jak i właścicieli szkół językowych, pragnących dzielić się swym doświadczeniem i wiedzą, oraz wymieniać poglądy z osobami z branży.

Co możemy Ci dać?

Specjalnie dla naszej branży przygotowałyśmy komplet szkoleń online, które w sposób bardzo praktyczny pokazują, jak radzić sobie z typowymi problemami, z jakimi spotyka się każdy właściciel szkoły językowej. Przekazujemy w nich wiedzę, którą zdobyłyśmy w trakcie wielu lat prowadzenia własnych szkół, przemyślaną i zweryfikowaną w praktyce.

Znamy Wasze problemy od podszewki, mamy na nie gotowe rozwiązania i narzędzia, dzięki którym uniknięcie błądzenia po omacku.

Gdzie możesz nas znaleźć?

Moja szkoła językowa – biznesowe wsparcie dla właścicieli – oto grupa wsparcia na FB, gdzie znajdziesz pomoc i poradę osób doświadczonych w branży

BusinesSteps -warsztaty biznesowe dla branży edukacyjnej – oto fanpage na FB, gdzie znajdziesz inforamcje o nowościach

A tutaj możesz kupić wybrane przez Ciebie szkolenie. Zanim kupisz, przeczytaj regulamin.

Zapraszamy!

Iza i Paulina

Ps. Chcesz wiedzieć, jakie opinie wystawiają nam uczestnicy szkoleń? Poczytaj!  Napisz nam, jakie są Twoje wrażenia, każda uwaga jest dla nas bardzo cenna.