1 maja 2017

Opinie

Justyna Miś 

„ Muszę Wam to napisać…w tym roku byłam na wielu, wielu szkoleniach (właściwie raz w miesiącu gdzieś-firmy znane kazdemu🙃) i muszę Wam Iza i Paulina napisać…bijecie wszystkich na głowę! Kurczę… tyle praktycznych, rzeczowych spraw przy prowadzeniu własnej szkoły poruszyłyście i wyjaśniłyście… a do tego ta atmosfera… warto było jechać 300 km w jedną stronę do Was…WARTO! Dziękuję.

Karolina Bezrak

Fakt, u dziewczyn od samego początku największym atutem była praktyczna strona tych szkoleń i ogrom gotowych narzędzi, teoretycznych szkoleń, oraz szkoleń typu ” coś kiedyś zrobiłem, było fajne, będę szkoleniowcem”jest milion na rynku. Nie wnoszą nic nowego tylko obrabiają to co juz jest. Tutaj to jest tak jak jechać na wycieczke do wielkiego miasta i zwiedzać na własną rękę, albo z zajebistym przewodnikiem. Tu i tu dotrzesz do najwazniejszych atrakcji, ale w pierwszym przypadku, nie zobaczysz wielu rzeczy bo o nich nie wiesz, a w przewodniku nie napisali,zajmie ci to dużo więcej czasu, narobisz pustych przebiegów zanim dotrzesz tam gdzie chcesz, i nikt nie wyłozy ci ciekawostek, interesujących aspektów i nie poleci kolejnych miejsc do których powinien się udać.

Agata Fidler – Wilkowska 

„Ogromne doświadczenie i kreatywność połączone ze zdrowym podejściem do biznesu – gorąco polecam szkolenia (także online) organizowane przez Paulinę i Izę. Baaardzo mi pomogły w przygotowaniu do założenia własnej szkoły i na pewno nadal będę się dzięki nim rozwijać.

 

Mir Elka 

„ Super, mądre szkolenia i mnóstwo wiedzy. Dziękuję i polecam, także szkolenia online. „

 

Justyna M K-l

„Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Uzyskałam nie tylko wiele bardzo cennych rad natury administracyjnej i prawnej odnośnie prowadzenia własnej szkoły językowej ale również potrzebną dokumentację.

 

Gosia Bachanek

„100% profeski. Dla mnie tematyka szkolenia to strzał w dziesiątkę, właśnie tego nie umiem, nie nadaję się. Otwieracie oczy na biznes. Czasu mało, bo temat rzeka. Za to podajcie wiedzę w tak zrozumiały i poukladany sposób, że nawet taka oferma biznesowa, jak ja zaczyna wierzyć w siebie. Przy tym wszystkim jesteście tak normalnie ludzkie i autentyczne, że niech się schowają wszystkie gwiazdy kołczingowe razem wzięte.  Macie we mnie wierną fankę.”

 

Kate Bidzińska

Najlepsze szkolenia, na jakich do tej pory byłam. Kwintesencja potrzebnej wiedzy i informacji. Świetnie przygotowane prowadzące z ogromnym doświadczeniem i wykazujące się profesjonalizmem. Konkretne, merytoryczne i praktyczne wskazówki oraz multum inspiracji, które od razu można wdrażać w życie swojej działalności. A do tego osobowość i świetny sposób przekazywania informacji pań prowadzących sprawia, że nie sposób choć na chwilę oderwać się od tego, co przekazują. Zdecydowanie polecam te szkolenia każdemu, kto poszukuje konkretnych informacji i skutecznych rozwiązań do wdrożenia w swoją działalność.